• Ukážky záchranára v materskej škole

• 05.03.2024 15:51
        • V materskej škole sa niesol v duchu prvej pomoci a deti sa na chvíľku premenili na malých záchranárov. Naučili sme sa dôležité čísla, ako privolať pomoc, ako ošetriť ranu a tiež možno aj zachrániť to najdôležitejšie - ĽUDSKÝ ŽIVOT.
        • Dajme spolu gól

• 05.03.2024 12:41

• Aj tento školský rok sme sa s predškolákmi zapojili do projektu "Dajme spolu gól", ktorý deti viac a viac motivuje k športovým aktivitám a vytvára v nich trvalý vzťah k športu. Deti si tiež osvojujú základné pohybové návyky, čím sa podporuje ich zdravý životný štýl. Deti prežívajú radosť a zábavu z aktivít a cez hru si rozvíjajú koncentráciu a sebadisciplínu.

• Rozlúčka s predškolákmi

• 01.07.2020 17:16
        • Ako to už v júni býva zvykom, ani tento rok to nebolo inak. S blížiacim sa koncom školského roka 2019/2020 nastal čas, aby sme sa rozlúčili s našimi predškolákmi.

Utorok 30. júna, poslednýkrát vystúpili v materskej škole pred svojimi rodičmi, známymi, kamarátmi a pani učiteľkami. Naposledy si zaspievali, zatancovali a spoločne sa zahrali.

Všetkým našim predškolákom prajeme, aby v septembri s radosťou nastúpili do školy, aby boli naďalej takí šikovní a robili všetkým okolo seba radosť.

Na konci školského roka p. zástupkyňa Silvia Polnišerová a kolektív MŠ chceme poďakovať rodičom a všetkým, ktorí akýmkoľvek spôsobom podporili materskú školu a za spoluprácu – ĎAKUJEME.

• 19.10.2016 14:32
        • Lieta šarkan pomaličky,
          pozdravuje lastovičky.
          Chvostom krúti sem a tam,